Dance Academy


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców stworzyliśmy SZKÓŁKĘ TANECZNĄ DLA NAJMŁODSZYCH , w której poprzez taniec wyrabiamy w dziecku poczucie rytmu, słuchu, swobodę i płynność ruchów.

Atrakcyjna forma zajęć daje dzieciom satysfakcję z poznawania ciekawych figur i układów tanecznych, a dodatkowo, wspomaga prawidłowy rozwój psychofizyczny. Kroczek po kroczku, poprzez ćwiczenia oraz zabawę, zdobywanie kolejnych magicznych sprawności oraz poziomów tanecznych, kształtujemy poczucie rytmu, wrażliwości muzycznej, estetyki. Uczymy dobrych manier, odpowiedniego zachowania się w każdej sytuacji – na każdym parkiecie i przy każdej muzyce. Pod opieką pozytywnie nastawionego trenera staramy się eliminować kompleksy związane bezpośrednio z muzyką, ruchem, tańcem, zachęcając do twórczej ekspresji.

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat.

Zajęcia odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Chodakowie (wejście jak do Kina Mazowsze) - sala taneczna.

Zapisy przez cały rok pod numerem tel. 0-609-684-732.


ZAPRASZAMY!!!ZAJĘCIA FITNESS

Fitness jest uprawiany przede wszystkim przez ludzi dbających o zdrowie i pragnących utrzymać odpowiednią sprawność fizyczną . To aktywny wypoczynek o zróżnicowanym charakterze zajęć. Ma pozytywny wpływ na wydolność układu sercowo-naczyniowego, wzmacnia mięśnie, pozwala zachować zgrabną sylwetkę ciała.

Jest to najbardziej popularna forma treningu grupowego. Fitness pomaga schudnąć, odreagować, wymodelować sylwetkę i na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Jest to doskonały sposób na walkę ze szkolnym stresem i dobrą zabawę.
Zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury w Chodakowie prowadzone przez profesjonalnego instruktora z DANCE ACADEMY to doskonała forma ćwiczeń dla osób w każdym wieku. Różnorodność układów choreograficznych oraz energiczna muzyka sprawią, że po każdych zajęciach poczujesz się naładowana pozytywną energią.

Program zajęć obejmuje ćwiczenia z zakresu :
• LOW-IMPACT
• HI-LO
• DANCE AEROBIK
• TOTAL BODY CONDITION
• TAE BO
• PILATES
• JOGA
• STRETCHING

Dla lepszego komfortu wykonywanych ćwiczeń wymagamy:
- obuwia sportowego
- stroju adekwatnego do zajęć
- dobrze jest też zabrać ze sobą niegazowaną wodę
lub inny płyn do picia oraz ręcznik

Gwarantujemy poprawę samopoczucia i kondycji, dobrą zabawę oraz miłą atmosferę!
Abstrakt i DANCE ACADEMY serdecznie zaprasza wszystkich chętnych!Informacje i zapisy pod numerem telefonu 0 609 684 732.

Przyjdź czekamy na Ciebie!We wtorki i czwartki o godz. 20.00 w MOK w Chodakowie - wejście od strony Kina Mazowsze.